Vaše zábava? Jejich starost!


Svět se mění a my s ním. Kde jsou ty časy, kdy jsme si vystačili sami při tvoření společenské zábavy. Pamatujeme si, jak se vždy našel bavič, který dokázal vytvořit správnou atmosféru, abychom se cítili fajn.

Sociální sítě a internet nám mnohé daly, ale také jak to bývá i vzaly. Omezily naší verbální komunikaci a schopnost se ve společnosti dobře cítit i bavit. K dobré zábavě a pohodě potřebujeme aktivního prostředníka, který nás do požadované nálady dostane. A že to není vůbec jednoduché, nám vysvětlí Miloš Hora, majitel agentury Bussmark.

K této práci jsem se dostal celkem přirozeně. Dlouhá léta pracuji jako moderátor a jsem zároveň i aktivním hudebníkem. Protože dokážu přirozeně společnost bavit, tak si mě řada známých, příbuzných i přátel zvala na své rodinné oslavy, svatby, narozeniny, apod. Většinou se mi to povedlo a tak mě napadlo, že bych to mohl dělat i profesionálně.

Lidé nás na základě doporučení nebo na základě reklamy kontaktují. Sdělí nám, jakou připravují akci (svatba, narozeniny, či firemní akce apod.). Informují nás, v jakém prostředí se bude akce konat, pro jaký počet osob a jaké bude věkové a sociální složení přítomných hostů. Na základě těchto parametrů vytvoříme programovou nabídku a to v několika verzích, ze které si zákazník sám vybere. V dohodnutý termín se i s technikou (světelnou a zvukovou aparaturou) dostavíme na určené místo a techniku instalujeme a vyzkoušíme. Pak už je vše v naší režii, od přivítání hostů a jejich postupné naladění až k aktivní zábavě (tanec, soutěže, zpěv).

Často se stává, že klient nespecifikije správně složení hostu, ale od toho jsme profesionálové, abychom dokázali náš program okamžitě přizpůsobit společnosti. Víte, zábava je taková lokomotiva. Rozjíždí se pomalu a pak přidává a přidává a pak je zase problém ji ubrzdit.

Lidi mají nejraději českou muziku a to bez ohledu na věkové složení. Téměř nikdy není požadován house, techno, moderní jazz, klasická hudba. Nejvíc všichni paří na interprety, které za střízliva většinou nesnáší. Shrnuto, češi při zábavě milují 60., 70., 80. a 90. léta.

Většinou střídáme živou muziku s reprodukovanou. Do programu zařazujeme i různé soutěže a to takové, které odpovídají složení přítomných.

Při určování cenové politiky jsme chtěli, aby si nás mohl, bez nějaké významné finanční zátěže objednat jakýkoli občan. Dokonce jsme schopni naši produkci realizovat i na splátky. Hodina zábavy vás vyjde cca 800 Kč bez DPH. Cena za dopravu je hrazena zvlášť a je to jediná částka, kterou požadujeme až na výjimky, uhradit předem.

Také jsme schopni zabezpečit akci včetně prostoru, gastronomických služeb, ubytování, zábavy apod. Umíme zajistit i umělce zvučných jmen, avšak takovým službám odpovídá i jejich cena. Uspořádat takovou akci do každého detailu je práce časově náročná a pracuje na ní tým profesionálů nejméně čtvrt roku dopředu. I v takovém případě nám zákazník sdělí svoji představu a my mu vytvoříme několik variant i s cenovou nabídkou.

Objednávku je třeba udělat alespoň 3 týdny před akcí, ale dokážeme reagovat i velmi promtně. Záleží na konkrétní situaci. V každém případě spolupracujeme s řadou externích námi vyškolených umělců, kteří se o vaši zábavu postarají.

A co když se něco nepovede? Zatím se nám to nepřihodilo, ale pokud bude zákazník nespokojen, tak mu pochopitelně peníze vrátíme. To je přirozené.  Za špatnou práci, nemůže být honorován nikdo. Proto při vyplácení mzdy bavičům, čekáme týden. Máme téměř vždy okamžité reakce ihned po skončení akce.

Nabízíme i gastronomické služby, spolupracujeme s řadou špičkových profesionálů v oblasti gastronomie, kteří dokáží realizovat skvělá jídla, podle požadavků zákazníka a to jak při venkovních oslavách, tak i ve vnitřních prostorách. V takovém případě je však vždy nutné, aby se konkrétní šéfkuchař mohl přímo na místě účastnit prohlídky. Může zpracovávat suroviny dodané zákazníkem nebo je schopen si suroviny zabezpečit samostatně, včetně potřebného zařízení a vybavení.

 

Volejte nám, pište nám. Telefon: 602 14 14 04 nebo mail: hora@bussmark.cz

 

 

 

 

 

 

Ukázky z vystoupení


Ich liebe dich cabat


Kocovina


Českej politik alias turista


Volby lidová moravská


Soudruzi, stálo to za H.


Žárlím


Rozvod


Stereotyp


Emigrantský Blues


Samuraj neposlušnej


Zmožek, pocta Klus

Přihlášení účastníka dražby

Email
Heslo

Zapomenuté heslo   Registrace