RD Blatnice 167

Dražba odložena ze zákonných důvodů na 11.10.2017 v 14:30

Popis a stav předmětu dražby :

Blatnice je vesnice v okrese Plzeň-sever, kraj Plzeňský. Nachází se 16 km západně od Plzně. Žije zde přes 800 obyvatel. Dražená nemovitost se nachází v centru obce Blatnice s přístupem a příjezdem ze zpevněné veřejné komunikace. Jedná se o klidnou, stavebně stabilizovanou lokalitu smíšené zástavby rodinných domů a komerčních prostor v obci se základní občanskou vybaveností (obecní úřad, školka, obchody, restaurace, sportovní areál), ale dobrou dopravní dostupností cca 3,5km do centra města Nýřany.

Rodinný dům č.p.167 je samostatně stojící jednopodlažní, částečně podsklepený, s částečně obytným podkrovím o dispozici 4+1. Objekt je obdélníkového půdorysu. Základy jsou betonové pasy bez izolace proti zemní vlhkosti. Svislé nosné konstrukce jsou zděné, vodorovná nosná konstrukce je v 1NP železobetonová monolitická a v podkroví dřevěný trámový strop s rákosovým omítnutým podhledem. Střecha je valbová dřevěného vázaného trámového krovu s vikýři. Kratina keramická pálená taška. Klempířské konstrukce pozinkovaný plech. Podlahy jsou keramická dlažba, dřevěné vlísky, koberce a cementový potěr. Schody jsou železobetonové. Okna jsou špaletová dřevěná. Dveře jsou dřevěné v dřevěných zárubních. Vytápění je ústřední plynovým kotlem (v současné době chybí). Ohřev vody je lokální el. boilerem. Rozvody vody a kanalizace je v plastu. V koupelně je vana. V kuchyni je odmontovaná kuchyňská linka s digestoří a s kombinovaným sporákem plyn/elektro. Objekt je napojen na  elektro, vodovod z vlastní studny, veřejná kanalizace a plyn. V objektu jsou poškozené vnitřní omítky v 1PP, způsobené vzlínáním zemní vlhkosti. V 1PP je zvýšena hladina podzemní vody, což má za následek hromadění vody v místnostech, je nutné pravidelné čerpání vody ze záchytné jímky v 1PP. Vlhkost způsobuje poškození vnitřních omítek a vysoké procento tvorby plísní v celém objektu. Okna, dveře a podlahy jsou vzhledem k stáří a neprováděné údržbě ve velmi špatném stavu.

Stavebně technický stav objektu zhoršený, odpovídající stáří, neužívání objektu a v současnosti neprováděné údržbě.  Více ve znaleckém posudku, který je k dispozici u dražebníka a na www.bussmark.cz.

      Kontaktní osoba:  Miloš Hora, tel.: 602 14 14 04,

DATUM: 11.10. 2017
ČAS: 14:30
TYP: Nedobrovolná dražba

PŘÍLOHY KE STAŽENÍ ZDE:
dodatek č. 2
dodatek č. 3
dodatek č. 4
Dražební vyhláška
Oznámení o odložení
Oznámení o odložení 2
Oznámení o odložení 3
Znalecký posudek

Jak se mohu účastnit dražby?
Chci dražit osobněNelze dražit po telefonuNelze dražit prostřednictvím internetu

Prohlídky:

Položky dražby:

Počet zobrazení: 528

Přihlášení účastníka dražby

Email
Heslo

Zapomenuté heslo   Registrace

KONTAKTY

KONTAKTNÍ OSOBA:

ŘEDITEL SEKCE

MILOŠ HORA

MOBIL: 602 14 14 04

E-MAIL: hora@bussmark.cz

JE VÁM K DISPOZICI: DENNĚ OD 9:00HOD. DO 18:00HOD.

HLEDÁME - VYKUPUJEME

BYTY - RODINNÉ DOMY - ČINŽOVNÍ DOMY - CHATY - NEBYTOVÉ PROSTORY